Personel Taşımacılığı

Ceytur Turizm Tecrübeli ekibimiz ve yenilikçi fikirlerimiz ile farklı ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, personelinizi huzurlu, rahat ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için yanınızdayız.
Ceytur Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Personel Taşımacılığı

Her ölçekte firma için işyeri servisi hizmetini güvenle sağlayan firmamız ile çalışanlarınızın güvenle ve zamanında evlerinden işlerine gelmelerini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve geniş güzergâh seçenekleri ile Ceytur Turizm personel servisi ihtiyaçlarınız için en doğru tercih olacaktır.

Personel taşımacılığında güvenli taşımacılık, uygun fiyat, geniş filo seçeneği, son model araçlar ve uzman şoför kadrosu gibi dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.  Son model araçlardan oluşan filosu ve uzman kadrosuyla firmamız çalışanlarınıza hem konforlu hem de güvenli bir personel taşımacılığı hizmeti sunar. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır ve seyahat güvenliği ön planda tutulur.

İşyeri Servis Hizmeti

İstanbul ’da bulunan şirket, fabrika ve benzeri tüm firmaların çalışanları için işyeri servisi hizmeti veriyoruz. çalışanlarınızın evden işe ve işten eve zamanında ve kolayca gitmelerini sağlıyoruz. Bu hizmeti verirken firmaların ihtiyaçlarına göre özel düzenlemeler yaparak tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz. sizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor ve en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alıyor eksiklerimizi gidererek en iyi hizmeti sunmak için gereken aksiyonları ivedilikle alıyoruz.  tecrübemizle sunduğumuz personel taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.