Öğrenci Taşımacılığı

Personel taşıma hizmetindeki üstün başarı ve tecrübemizi öğrenci servis taşımacılığına da aktarmak için teknolojinin ve sektörl çözümlerin yeniliklerini kullanarak lider olma hedefiyle yola çıktık.
Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: Ceytur Turizm olarak; çocuklarınızın güvenle seyahat etmesi için gereken tüm önlemleri alır. Servis şoförleri ve okul öncesi servislerde görevli diğer personeller özenle seçilir. Servislere öğrenci ve firma görevlileri dışında kimsenin alınmasına izin verilmez. Öğrenci servis taşımacılığında kullanılan tüm araçların düzenli olarak bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Böylece öğrencilerimizin evlerinden okullarına güvenle seyahat etmesini sağlıyoruz.

Servis araçlarımız; Millî Eğitim Bakanlığının “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca tüm araçlarımız Akıllı Araç Takip Sistemi (SVTS) ile donatılmış olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da izlenebilmektedir.

Güvenilir Hizmet – Uzman Kadro – Son Model Araçlar

Ceytur Turizm olarak yaptığımız işe sadece öğrencilerimizi evden okula, okuldan eve taşımak olarak bakmıyoruz. Taşıma hizmetinden öte öğrencilerimizi taşımanın büyük bir sorumluluk olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle işinde uzman kişilerle çalışıyor, son model araçlarla konfordan ödün vermiyor ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Siz de öğrenci servisi taşıma hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz,